سفارش تبلیغ
صبا ویژن

استفاده از MP3 به جای زنگ در 6600

یکشنبه 86/2/23 4:57 عصر| موبایل | نظر

هوالمحبوب

با سلام... اینم یک برنامه بسیار جالب که میدانم همه نیاز داشتن و دارند البته یک تذکر هست :
بعد از نصب حتما برنامه را یک بار اجرا و موسیقی ها را سرچ کنید و اینم بگم که گاهی کار نمیکنه و باید چند بار در قسمت تنظیمات آهنگ گوشی خود ورود و خروج کنید ولی به اجراش می ارزه حالا برنامه چیست :

با این برنامه مشکل پخش mp3 را در گوشی های غیر قابل پخش حل کرده و حتی میتوانید از آن به عنوان زنگ گوشی استفاده کنید در زیر دو فایل را دانلود و به ترتیب دانلود نصب کنید

1 ) حجم دریافتی 262 کیلو بایت .......
دریافت ( طبق معمول دانلود کنید )

2 ) حجم دریافتی 348 کیلو بایت ......
دریافت ( طبق معمول دانلود کنید )

مهم : حتما به ترتیب در گوشی خود نصب کنید.
یا حق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون

منشی تلفن

یکشنبه 86/2/23 4:55 عصر| موبایل | نظر

هوالمحبوب

منشی تلفن

اینم دوتا منشی که اولی فارسی شده توسط خودم با حجم کم ولی خیلی با حال و کار آمد و دومی هم که حرفه ایی با امکانات فراوان از قبیل منشی و لیست سیاه و ارسال مسیج به جای پیام و .... می باشد..امید وارم که راضی شوید..

1 ) Smart_Answer_v2 منشی کم حجم ولی کارآمد...فارسی شده توسط خودم و کاملا کرک

دانلود ( از کلیک سمت راست و گزینه save target as استفاده کنید )

2 )
Mobisophy.Interactive.Voice.Call.Master.v1.50.S60 یک برنامه کامل و حرفه ایی برای منشی تلفن برای نوکیا سری 60...حجم برنامه : 179 کیلو بایت
( شاید چنین باشد :
مهم : در هنگام نصب حتم یک قلم و کاغذ نزدیک دستتان باشد در آخرین مرحله نصب کدی به شما میدهد که آن را باید برای ریجستر کردن برنامه استفاده کنید )
دانلود ( کلیک سمت راست و گزینه save target as استفاده کنید )

یا حق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون


برنامه های نوکیا

یکشنبه 86/2/23 4:55 عصر| موبایل | نظر

هوالمحبوب

برنامه های نوکیا

 ) در 6600 فیلم ها را نمی توانید با پخش تمام صفحه داشته باشید با این ویدیو پلیر مشکل شما حل میشود این برنامه را با کرکش دریافت کنید و بعد از نصب برنامه کرک آن را نیز مسیر نصب و جایی که نصب کرده اید مانند : E:System/App/Pvplayer انتقال دهید.

دریافت ( کلیک سمت راست و گزینه save target as استفاده کنید )


2 ) اینم برنامه معروف و جالب برای پخش تصویر کامل شخص تماس گیرنده همان Fullscreen امید وارم که همان باشد که خواسته بودید.

دریافت ( طبق مورد قبل دریافت شود )

3 ) اینم یک اسکرین سیور زیبا از مستر بین فایل دریافتی حاوی چهار برنامه است ابتدا برنامه اصلی اسکرین سیور را نصب و سپس گزینه های 1 و 2 و 3 را به ترتیب نصب کنید و سپس گوشی را ریستارت و برنامه را اجرا در صورت نخواستن آن میتوانید آن را غیر فعال کنید.

دریافت ( طبق معمول دریافت کنید )

4 ) اینم برنامه ایی که بان آن تصاویر مسیجی را میسازید البته برای گوشی هایی که قادر به این کار باشند به کار می آید مثل 6600 و 7610 و ...

دریافت ( طبق معمول دریافت کنید )

یا حق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون


فارسی ساز نوکیا |

یکشنبه 86/2/23 4:53 عصر| موبایل | نظر

هوالمحبوب

فارسی ساز نوکیا

با این برنامه جانبی شما میتوانید در تمام محیط گوشی خود سه زبان فارسی اردو عربی را به دیگر زبان های گوشی خود اضافه کنید... این برنامه را آقای امروزی کرک و آماده کرده است که خودم شخصا یک سال دنبالش بودم و حالا برای شما قرار میدهم تا شما هم چون من به کارایی آن احسن بگویید...

برنامه حاوی دو فایل است ..توضیحات هم وجود دارد ابتدا فایل راهنما را بخوانید بعد نصب را شروع کنید...


حجم برنامه : 496 کیلو بایت

دانلود ( از کلیک سمت راست و گزینه Save target as استفاده کنید )

مهم :

فایل های دریافتی را حتما به ترتیب نصب کنید ..اول برنامه ضبط ممتد را نصب و سپس برنامه اصلی را نصب کنید..بعد از پایان کار گوشی را ریستارت کنید و ابتدا برنامه ضبط ممتد را باز و تایید کنید تا برنامه فعال شود و سپس میتوانید خارج شده و حال برنامه فارسی ساز که با آیکن ( ش ) درست شده است را اجرا و با تایید پنجره اولیه برنامه آماده فعال سازی میشود که با فعال کردن برنامه گوشی شما ریستارت شده و منبعد در هر مکان و برنامه ایی خواستید سه زبان فارسی عربی و اردو را دارید...موفق باشید

یا حق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون


سه برنامه نوکیا

یکشنبه 86/2/23 4:52 عصر| موبایل | نظر

هوالمحبوب

سه برنامه نو کیا

1 ) شاید پیش اومده باشد که بخواهید محیط اتاق یا منزل یا هرجای دیگری را که مد نظر دارید به دوستان خود به طور کامل نشان دهید ..با این برنامه که شامل یک دوربین عکس برداری سه بعدی است میتوانید به آسانی این کار را انجام دهید . فقط کافی است که نقطه شروع را انتخاب و با چرخشی آرام به صورت 180 درجه کار را انجام دهید و نتیجه را باخود برنامه یا در گالری خود تماشا کنید..

دریافت ( حجم برنامه :143 کیلو بایت ) نام : Panoman


2 ) با نصب این برنامه هنگام دریافت اس ام اس و یا زنگ و یا شارژ و دیگر فعالیت ها یک انمیشن شما را مطلع میسازد که خیلی جالب است ولی باید یک نکته را بگم این برنامه همیشه فعال است و کمی در مصرف باطری موبایل شما تاثیر میگذارد و به راه معمول نمیتوانید آن را پاک یا غیر فعال کنید پس اگر میخواهید نصبش کنید.

دریافت ( حجم برنامه 437 کیلو بایت ) نام :
Allcom.Snuffy.Tunog.v2.00.S60.SymbianOS


3 ) اینم که دیگه معروفه برنامه ای برای افرادی که میخوان موقع صحبت با گوشی طرف متوجه نشه کجا هستن و با تولید صداهای مجازی شما را در یک محیطی دلخواه شما نشان میدهد برای خودم پیش اومده که کسی بهم زنگ زده و گفته کجایی و من با کمک این برنامه تونستم خودم و تو ترافیکی سنگین نشان دهم در صورتی که تو خونه پای کامپیوتر و انجمن بودم..

دریافت ( حجم برنامه : 117 کیلو بایت ) نام : callcheater Full Crack

یا حق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون


یک اسکرین سیور جالب و اطلاعاتی

یکشنبه 86/2/23 4:50 عصر| موبایل | نظر

هوالمحبوب

یک اسکرین سیور جالب و اطلاعاتی

همان طور که از اسم این برنامه پیدا است ، این برنامه مربوط به عکس زمینه Background گوشی شما می باشد که با فعال کردن این برنامه می توانید اطلاعاتی نظیر جزئیات حافظه موبایلتان و یا Calendar گوشی را ببنید و یا حتی عکس یک ساعت زیبا (که البته کار هم می کند ! ) را در پشت زمینه گوشی خودتان مشاهده کنید .

دریافت برنامه  ..... حجم برنامه : ۱۰۶ کیلو بایت

ُسان سیلورسان سیلور

 

سان سیلورسان سیلور

یا حق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون


کنترل تلویزیون و ضبط صوت با کد ریجستری

یکشنبه 86/2/23 4:50 عصر| موبایل | نظر

هوالمحبوب

کنترل تلویزیون و ضبط صوت با کد ریجستری

با نصب این برنامه بر روی موبایلتان می توانید آن را به یک کنترل تلویزیون و ضبط صوت تبدیل کنید . این برنامه از طریق بخش مادون قرمز ((Infrared موبایل شما کنترل تمام وسایل کنترلی اطرافتان را در اختیار شما می گذارد .( همراه با برنامه دریافت کد ریجستر )

دریافت برنامه  با حجم : ۴۸۷ کیلو بایت

Sunsilversunsilver

التماس دعا

یا حق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون


بازی ماشین های مبارزه ایی

یکشنبه 86/2/23 4:49 عصر| موبایل | نظر

هوالمحبوب

بازی ماشین های مبارزه ایی

اینم یک زنگ تفریح برای بازی باز های حرفه ایی .... یک بازی ماشین سواری با گرافیک بالا و امکاناتی از قبیل خرید ماشین و آپگرید کردن آن و مراحل مختلف و زیبا .... من که مدتها با این بازی حال کردم شما هم .... نمی دونم ... دریافت کنیدو خود نظر بدید ....

حجم برنامه : ۴۸۸ کیلو بایت

دانلود

یا حق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون


ویروس کش و گارد محافظتی

یکشنبه 86/2/23 4:49 عصر| موبایل | نظر

هوالمحبوب

ویروس کش و گارد محافظتی

اینم یک ویروس کش کم حجم ولی بسیار مفید . یکی از مهمترین کارهای این برنامه ساختن یک گارد امنیتی فعال برای جلوگیری از ورود ویروس های مزاحم است حتما امتحان کنید .

حجم برنامه : ۸۵ کیلو بایت

دانلود

یا حق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون


پکیج های امروزی ... کاملا کرک شده برای سری 60 نوکیا...شماره سوم

یکشنبه 86/2/23 4:48 عصر| موبایل | نظر

هوالمحبوب

و بلاخره این پکیج شماره ۳ از مجموعه برنامه های امروزی ..... نظر یادتون نره

۱ ) FileMan نخستین برنامه منیجر کامل و با امکانات با قابلیت نمایش میل باکس و انتقال چند منظوره و یک مرحله سری فایلها!! کامل و کرک شده نسخه 1.02 محصول سیمبین ور (نخستین شرکت تولید کننذه نرم افزار های مختص موبایل با کیفیت و امکانات)

۲ ) Mobiluck نخستین نرم افزار تخصصی برای بلوتوث کاران :هر دو موبایل مورد نظر دارای این نرم افزار بوده و بلوتوث آنها روشن باشد به محض رسیدن هر موبایل با بلوتوث روشن به آنها شما را از وجود آن با خبر کرده.. حتی قابلیت فرستادن فایل و اطلاعات شخصی شما را در بین چندین موبایل دارد . نسخه 3.01 کرک شده ( متاسفانه این برنامه کار نمیکند )

۳ ) PowerLock برنامه چند منظوره برای دسکتاپ موبایلتان: با این برنامه شما می توانید روی دسکتاپ موبایل قفل بگذارید و همچنین می توانید اسکرین سیور نیز قرار دهید.(با اشکال و دو نوع ساعت و تقویم-- با قابلیت تنظیمات مخصوص) نسخه 1.02 کرک شده محصول سیمبین ور

۴ ) SYSMan آیا شده تابحال از دست منویتان شاکی شوید و برای باز کردن برنامه های معمولی وقتتان هدر رود؟؟ با این برنامه اجرای هر برنامه دلخواه یا عملیات دلخواه را با فشردن یک یا دو دکمه به سرعت انجام داده و وارد منو نمی شوید. امکانات دیگری هم دارد که بهتر است خودتان ببینید مخصوصا این که با نگه داشتن دکمه منو در چند ثانیه قادر خواهید بود از جزییات برنامه های در حال اجرا با خبر شده یا حتی آنها را ببندید(حتی برنامه های سمج!!) نسخه 1.01 کرک شده

۵ ) FsCallerID بهترین برنامه مطابق نظر شما !: برای تمام صفحه نشان دادن عکس تماس گیرنده ! با تنضیمات مخصوص شما!! نسخه 3.01 محصول سیمبین ور کرک شده

۶ ) PowerTorch شاید بگید این برنامه مسخرست و ... :ولی شاید اگر شبی برق ها بروند تنها چاره شما خواهد بود (یک چراغ قوه که از طریق صفحه مانیتور به دادتان می رسد)!! نسخه 1.02 کرک شده محصول سیمبین ور.

۷ ) PowerDictaPhone یک ضبط صوت مناسب و کارآمد ! با دو نوع کیفیت Amr , Wav و از دو ورودی مکالمه و عادی صدایتان را ضبط کنید. فقط کافیست یک hOTKEY در برنامه معرفی کرده و برنامه را aCTIVE کنید و هرگاه از برنامه خارج شدید در هر موقع با فشردن هات کی صدا را ضبط کنید.. بهترین در کیفیت متمایز در خدمات!! نسخه 1.05 کرک شده محصول سیمبین ور.

۸ ) ScreenTaker یک عکسبلردار از صفحه نمایشتان که برای حرفه ایها خوبه!! نمونه اش هم که بالاست!! کرک شده محصول سیمبین ور.

۹ ) SmartVCard برنامه ای در خور لازم برای هر کسی که به فکر لیست تماسهاش باشه! اگه روزی ...روزگاری خدای نکرده سیستمتون مستر ریست شد یا گیر کرد دیگه اون همه لیست بلند تماستون پاک میشه و دوباره باید همه رو با شماره تایپ کنین.. ولی اینجا این برنامه میاد جلو و میگه من یه بک آپ از اونها رو روی رم کارت دارم!! الان همه رو ایکی ثانیه می ندازم تو لیست! (باید از لیستتون بک آپ گرفته و در رم یا در کامپیوترتان آن فایل را ذخیره کنید تا در موقع لزوم فایل مورد نظر را توسط برنامه باز کرده و عملیات را انجام دهید) (در ضمن من بک آپ گیری از حافظه موبایل (همان بک آپ روی قسمت Memory در گوشی) را توصیه نمی کنم چون باعث میشه اگه پسوردی روی رمتون قبلا ریختید و حالا یا پاک کردین یا نه ... با بک آپ روی مموری حک میشه و موجب این میشه که وقتی خواستید رمتون رو عوض کنید با ریختن یا Restore کردن بک آپ مموری جدیتان قفل شود! من و دوستانم این تجربه سخت را داشته ایم!!! پس از این برنامه استفاده کنید.!!) نسخه 1.01 کرک شده محصول سیمبین ور.

۱۰ ) ComPass یک قطب نما و قبله نمای معروف که دارای مختصات شهر های ایران نیز می باشد! این قطب نما که برای استفاده از آن در هر جا یی که هستید فقط کافیست شهرتان را انتخاب کرده و فلش مخصوص را مقابل ماه یا خورشید بگیرید. در این صورت مختصات جغرافیایی شما مشخص می شود! این برنامه با استفاده از مختصات جغرافیایی شهر و همچنین ساعت و زمان کنونی این کار را انجام می دهد نه با سیستم ماهواره ای!! نسخه 1.02 کرک شده!! محصول Cognimatics

۱۱ ) FaceWarp برنامه ای که همه بدنبالش هستن تا عکسهاشون رو خنده دار کنن!! دارای 7 افکت آماده می باشد!! (خیلی جالب) نسخه کرک شده

۱۲ ) ZipMan به همراه پلاگین برای Rar : همه اهالی هنر رایانه باهاش آشنا هستند!! یه برنامه برای باز کردن فایل های فشرده که در موبایلتان آن را اجرا می کند!!! نسخه 2.21 محصول Wildpalm کرک شده!!

۱۳ ) WorldMate یک ساعت جهانی! بدون شرح!! کرک شده محصول MobiMate

۱۴ ) SimbSoft VolleyBall یک بازی والیبال ساحلی واقعا جذاب!!!

۱۵ ) BlueFinal یک بک گراند (Theme) بسیار زیبا !!!

۱۶ ) GPL یک برنامه واقعا مفید. موقعیت یاب !! بر اساس سرور BTS موقعیت مکانی شما را با کد منطقه بیان می کند! همچنین میزان آنتن دهی بر اساس درصد و شارژ باتری و اطلاعات دیگر گوشیتان را مشخص می کند--->> جدیدا شرکت سازنده آن بیان کرده که این برنامه داری سیستم Tracking هست که با انجام این عمل یکبار برای همیشه می توانید آنتن دهی خططتان را افزایش دهید!! فقط کافی است در قسمت تراکینگ رفته و عمل تراک را انجام دهید. بدین وسیله شما تا چند ماه از انجام این عمل مرخصید!! (من خودم انجام دادم و بگی نگی... تاثیر داشته!!)

۱۷ ) چندین پک و کلیپ صوتی خنده دار!! در شاخه E:\FunPacks

حجم دریافتی : 2.05 مگا بایت

دریافت برنامه

یا حق امام حسن مجتبی علیه السلام پشت وپناه تون


<      1   2   3   4   5      >
مشترک RSS وبلاگ شوید

آرشیوها

پیوند‌ها